vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Ślą…skie

Ogłoszenia Tychy

Ogłoszenia Tychy »

Darmowa baza z ogłoszeniami pochodzącymi z miasta Tychy i jego bliskich okolic. Portal tyszki.pl to wspaniałe miejsce na reklamę Twojej firmy czy usługi oferowanej innym. Portal ogłoszeniowy tyszki.pl codziennie notuje kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin, co przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników umieszczających u nas swoje ogłoszenia. Przy dodawaniu ogłoszeń należy mieć na uwadze, że nasz wortal jest kierowany do obywateli miasta Tychy, tak więc z żadnych inny regionów naszej ojczyzny ogłoszenia nie będą ukazywane. No cóż zostaje nam tylko zaprosić państwa do przeglądania naszego wortalu ogłoszeniowego, jest spora szansa na to, aby odkryć interesujące ogłoszenie choćby pod względem niskiej ceny przedmiotu czy dobrej jakościowo usługi.... zobacz szczegóły wpisu »

www.profes.edu.pl - tłumaczenia Sosnowiec

www.profes.edu.pl - tłumaczen »

Gdy prowadzimy interesy z wieloma zagranicznymi partnerami zapewne zdarzają się nam faktury a różne dokumenty w ich języku. By poznać co jest na nich zapisane i nie mieć co do tego dwóch zdań warto skorzystać z pomocy firmy oferującej tłumaczenia. By taką odnaleźć na śląsku wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce tłumaczenia Śląsk lub tłumaczenia Katowice. Potencjalnie można skorzystać z propozycji uznanej firmy Profes Mariusz Dyduch. Świadczymy kompleksową usługę tłumaczeń z wielu języków europejskich. Wszelkie usługi realizujemy rzetelnie i terminowo. Obok rodzaju oferty jaką możemy określić tłumaczenia Sosnowiec trudnimy się także wykonaniem audytów na obszarze woj. śląskiego. Także prosimy o niewpisywanie dalsze w wyszukiwarce audyt Śląsk, lecz bezpośrednie zgłoszenie s... zobacz szczegóły wpisu »

K. K. Blues Band

K. K. Blues Band »

Zespół muzyczny K. K. Blues Band powstał w 1975r. Ten bluesowy band jest doskonałą propozycja dla organizatorów koncertów czy imprez firmowych - eventy. Pierwszy występ odbył się na festiwalu w Erewaniu. Brał udział w poznańskim festiwalu "Folk Blues Meeting" a w 1980 roku w przeglądzie zespołów muzycznych "Świdnik 81". W roku 1983 wystąpili w bluesowych debiutach "Rawa Blues 83". W latach 1987-89 grali "Czwartki Bluesowe" w Klubie Środowisk Twórczych w Filharmonii Częstochowskiej. Nastąpiła reaktywacja zespołu w 2009 roku. Ich repertuar to klasyka bluesa: B. B. King, W. Dixon, M. Waters, B. Guy i inni. Sklad zespołu: Krzysztof Krzywański – gitara, w roku 1970 z grupą Experyment uczestniczył w Przeglądzie Zespołów Muzycznych, gdzi... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Ślą…skie - nowa strona:

Podaj adres: