vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Motoryzacja

Tutaj wstaw opis kategorii Inne

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

obszywanie kierownic

obszywanie kierownic »

Specjalnością przedsiębiorstwa Tapicer Samochodowy Eleryk z siedzibą w Markach pod Warszawą jest szeroko pojęte tapicerstwo samochodowe. Zakres usług firmy obejmuje obszywanie foteli, kierownic, gałek a także innych elementów wyposażenia wnętrza samochodu, naprawy elementów plastikowych w różnego rodzaju pojazdach, renowacja podsufitek, naprawa desek rozdzielczych i również kierownic po wybuchu poduszki powietrznej a także multum innych. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest tapicerka samochodowa, w tym także tapicerka pojazdów zabytkowych obejmująca rekonstrukcję a oprócz tego obszywanie zniszczonych elementów. Tapicer Samochodowy Eleryk ma przeszło 30-letnie doświadczenie na rynku a oprócz tego realizuje także nietypowe zamówienia, takie jak tapicerstwo samolotów, motoc... zobacz szczegóły wpisu »

Wieczór panieński Legnica - panieński Oława - limuzyny

Wieczór panieński Legnica - p »

Limuzyna potrzebna na wieczór panieński w mieście Legnica czy Oława? Nic bardziej prostszego! Zadzwoń do nas a na pewno coś wymyślimy! Zarówno Oława czy Legnica nie mają zbyt wielu atrakcji na wieczór panieński. Można jednak pokusić się o wynajem limuzyny i dojechać do miasta Wrocław! Tutaj macie możliwość sprawdzenia ceny za wynajem limuzyny: limuzyna hummer cena WrocławJak widzicie same limuzyny to nie drogi koszt. Cena przejazdu za wynajem limuzyny w Oławie czy Legnicy to stały koszt na poziomie 300 do 400 zł. Dlatego przeżycie ten wieczór panieński jak się należy! zamówcie wynajem limuzyny z Oławy czy Legnicy do miasta Wrocław i bawcie się tu świetnie całą noc. Po pierwsze warto zamówić limuzynę do Wrocławia z dwóch powodów. Notabene macie pewny transport do Wrocław... zobacz szczegóły wpisu »

złomowanie samochodów Kraków

złomowanie samochodów Kraków »

Centrum Motoryzacyjne „SASKA” to firma na którą zawsze możecie liczyć, jeżeli chodzi o złomowanie samochodów. Nasza spółka zlokalizowana jest w Krakowie i również do współpracy zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta, którzy nie wiedzą co mają zrobić ze swoim pojazdem nie nadającym się już do użytku. Jesteśmy całkowicie legalnie funkcjonującą firmą posiadającą stosowne uprawnienia a także sprzęt, jeśli chodzi o kasację pojazdów. Możecie się zgłaszać do nas a w szczególności z samochodami osobowymi, jak także z innymi pojazdami. Namawiamy Was również do kontaktu - elektronicznego i telefonicznego - o ile macie wątpliwości, czy Wasz pojazd przyjmiemy w naszym punkcie. Zawsze z zapałem odpowiadamy na każde Wasze zapytanie. Działamy na rynku już bardzo długo a także wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: