vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Top 3 najnowszych stron w katalogu:

Reklama dźwignią handlu / www.ledprint.pl

Reklama dźwignią handlu / www »

Wykorzystywanie słów w dziwnym zestawieniu nikogo już nie zaskakuje. Do czego można by się przyczepić w określeniu „reklama, dźwignią handlu”. Jak sobie przypominam z dzieciństwa, a było to już dość dawno, to mój nieżyjący już dziadek mawiał, jeśli masz coś ciężkiego do przesunięcia nie szarp się, znajdź na to sposób. Podczas swojego życia wielokrotnie stosowałem się do zasady dziadka. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o dźwigni tego czy tamtego, to od razu kojarzyłem to z pomocą przy jakiejś ciężkiej pracy. Handel, to sprzedaż, a jeśli sprzedaż to prosta sprawa, jest klient jest sprzedaż. Wydawać by się mogło po co do tak prostej czynności stosować jakąkolwiek dźwignię, i jak by ona mogła wyglądać. A jednak życie pokazuje, że to co niby proste i nieskomplikowane wymaga pom... zobacz szczegóły wpisu »

niezawodna szafa sterownicza

niezawodna szafa sterownicza »

Rozbudowane systemy informatyczne a oprócz tego droga automatyka wymagają bardzo w szeregu przypadków skomplikowanego sterowania, które z kolei potrzebuje stosownej ochrony. W zadaniu tym pomóc mogą fachowe szafy sterownicze. Jako jedna z niewielu firm na rynku wykonujemy na zamówienie innowacyjne szafy sterownicze poliestrowe, które mogą poszczycić się ogromną odpornością na działanie żrących substancji mechanicznych. Dzięki jakościowym szafom sterowniczym można zagwarantować wysoki stopień ochrony nie tylko elektronice a także automatyce, ale również całemu sprzętowi komputerowemu. Polecamy przede wszystkim szafy sterownicze przeszkolone, dzięki którym będzie można monitorować pracę poszczególnych sterowników, bez konieczności otwierania szaf. Jest to niezwykle wygodn... zobacz szczegóły wpisu »

Toczenie cnc

Toczenie cnc »

Miło zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą, jeżeli interesują Was profesjonalne oraz solidnie położone powłoki malarskie. Metalko sp. z o. o. to ludzie, którzy zatrudniają wokół 200 pracowników oraz są prawdziwymi specjalistami w branży. Cieszymy się, że wielu klientów z naszego kraju obdarzyło nas już swoim zaufaniem. Natomiast nie tylko współpracujemy z rynkiem polskim. Pośród odbiorców zagranicznych wyszukać można firmy z Chin, Szwajcarii, Norwegii, Usa, Niemiec, Szwecji. Do naszych usług zalicza się cięcia, gięcia frezowania oraz toczenia na obrabiarkach CNC, usługi związane z zakresem prac antykorozyjnych, produkcję aparatury a oprócz tego instalacji rurowych wykonanych z tworzyw sztucznych. Oprócz tego naszym klientom oferujemy przegląd i serwis pomp a... zobacz szczegóły wpisu »