vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Top 3 najnowszych stron w katalogu:

Transport ładunków nienormatywnych

Transport ładunków nienormaty »

Darpol z siedzibą w Inowrocławiu specjalizuje się w transporcie materiałów nienormatywnych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia solidną a oprócz tego terminową realizację każdego zlecenia. Dysponuje specjalistyczną flotą pojazdów tj. platformy oraz naczepy rozciągane, ze skrętnymi osiami, wydłużane bądź poszerzane. Wykonuje przewozy gabarytowe autobusów, maszyn rolniczych a także budowlanych, konstrukcji stalowych oraz nie tylko. Przewozi także wagony, lokomotywy oraz dźwigi. Oprócz transportu ponadgabarytowego przedsiębiorstwo proponuje remonty naczep. W kompleksowo wyposażonym warsztacie naprawia i również remontuje przyczepy pojazdów ciężarowych. Zakres prac obejmuje w tym także mechanikę, spawanie belek, malowanie czy przedłużanie podwozia. Darpol trudni się p... zobacz szczegóły wpisu »

U Leniwej Danuty | catering | obiady z dowozem Poznań

U Leniwej Danuty | catering | »

Catering tworzony z pasji do gotowania. Najważniejsze jest indywidualne podejście do wymagań klientów. Przepisy nie są szablonowe, aby uszczęśliwić nawet najbardziej wymagającą osobę. Obiady z dowozem - dowożone między 10. 00 a 16. 00. Catering na dowóz obejmuje Poznań i okolice. Zróżnicowana oferta U Leniwej Danuty skierowana jest zarówno do klientów firmowych, jak również indywidualnych oraz szkół. Obiady z dowozem świetnie sprawdzą się u zabieganych pracowników podczas konferencji, szkoleń czy zwyczajnego dnia w pracy. Catering na dowóz jest niezwykle pomocny przy wielkich, rodzinnych uroczystościach jak wesela i komunie. Zlecony catering sprawi, że zyskasz czas na odpoczynek, a firma zajmie się wszystkimi przygotowaniami. Usługi cateringowe obejmują także możliwość ... zobacz szczegóły wpisu »

Zasłony na zamówienie

Zasłony na zamówienie »

Firma Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska realizuje usługi w zakresie szycia ozdób okiennych na specjalne zamówienie i pod konkretny wymiar. W naszej ofercie posiadamy również szycie przeróżnych dekoracji takich jak np. szycie narzut pikowanych, szycie bieżników czy zasłony na zamówienie. Istniejemy na rynku bez przerwy od roku 1997, świadcząc usługi na najwyższym poziomie tak dla osób prywatnych jak i dla np. dla hoteli. Cechuje nas dbałość o szczegóły, sprawdzony zespół oraz szeroki wybór dostępnych materiałów. Możemy się poszczycić wieloma usatysfakcjonowanymi kontrahentami a także wykonaniem nawet bardzo skomplikowanych projektów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i wizyty w naszym salonie. ... zobacz szczegóły wpisu »