vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Cukrzyca

Cukrzyca »

Pewna osoba miała dziwne dolegliwości. Często oddawała mocz, czuła się słabo i miała zawroty głowy. Z czasem objawy się nasilały. W końcu zdecydowała się pójść do lekarza. Lekarz postawił diagnozę. Pacjent miał początkowe stadium cukrzycy. Okazało się, że gdyby pojawił się u lekarza miesiąc później, to nie miałby szans się wyleczyć. Byłby skazany na cukrzycę do końca życia.... zobacz szczegóły wpisu »

Fundacja dla niepełnosprawnych

Fundacja dla niepełnosprawnyc »

Ciepło inwitujemy na oficjalną stronę internetową Towarzystwa nazwanego Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Stowarzyszenie to narodziło się w drugim miesiącu 2008 roku. Kluczowe aspiracje Towarzystwa o nazwie Uśmiech Nadziei to wspieranie działania Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki zarządzany jest poprzez Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety z Łopienina. Do zadań realizowanych przez Zakonnice w Domu Pomocy Społecznej uwzględnić jesteśmy w stanie: asystowanie podopiecznych, zapewnianie opieki podopiecznym, zapewnianie nieodzownych potrzeb, tworzenie więzi interpersonalnych i familijnych jak też budowanie wspólnego zaufania, jak i przyczynienie się do jak największego rozwoju jak też wypracowania samodzielnoś... zobacz szczegóły wpisu »

Los Diabetyków

Los Diabetyków »

Cukrzyca jest bardzo podstępna chorobą. Wiele osób nawet nie podejrzewa, że mogą być chorzy. Bagatelizują wczesne objawy. Nie maja pojęcia, że może z tego wyjść coś bardziej poważnego. Czasem cukrzyca atakuje z większą siłą. To jest moment, w którym należy udąc się jak najszybciej do lekaża. Nie wolno zweklać, bo choroba z każdym dniem rośnie w siłę.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: