vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Insulina

Insulina »

Cukier jest w obecnych czasach towarem deficytowym. Słodycze nie mogą się obejść bez niego. W tym rzecz, że ludzie kochają słodycze, ale nie uświadamiają sobie jakie mogą nieść ze sobą zagrożenia. Jednym z nich jest cukrzyca. To niewidzialny wróg człowieka. Słodycze pomagaja się rozwijać cukrzycy. Trzeba ograniczać ich ilość, bo możemy wyladować w szpitalu.... zobacz szczegóły wpisu »

Cukier

Cukier »

Pewna osoba miała dziwnie dolegliwości. Często oddawała mocz, czuła się słabo i miała zawroty głowy. Z czasem objawy się nasilały. W końcu zdecydowała się pójść do lekarza. Lekarz postawił diagnozę. Pacjent miał pocżatkowe stadium cukrzycy. Okazało się, że gdyby pojawił się u lekarza miesiąc później, to nie miałby szans się wyleczyć. Byłby skazany na cukrzycę do końca życia.... zobacz szczegóły wpisu »

Fundacja dla niepełnosprawnych

Fundacja dla niepełnosprawnyc »

Ciepło inwitujemy na oficjalną stronę internetową Towarzystwa nazwanego Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Stowarzyszenie to narodziło się w drugim miesiącu 2008 roku. Kluczowe aspiracje Towarzystwa o nazwie Uśmiech Nadziei to wspieranie działania Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki zarządzany jest poprzez Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety z Łopienina. Do zadań realizowanych przez Zakonnice w Domu Pomocy Społecznej uwzględnić jesteśmy w stanie: asystowanie podopiecznych, zapewnianie opieki podopiecznym, zapewnianie nieodzownych potrzeb, tworzenie więzi interpersonalnych i familijnych jak też budowanie wspólnego zaufania, jak i przyczynienie się do jak największego rozwoju jak też wypracowania samodzielnoś... zobacz szczegóły wpisu »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: