vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Fundacja dla niepełnosprawnych

Fundacja dla niepełnosprawnyc »

Ciepło inwitujemy na oficjalną stronę internetową Towarzystwa nazwanego Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Stowarzyszenie to narodziło się w drugim miesiącu 2008 roku. Kluczowe aspiracje Towarzystwa o nazwie Uśmiech Nadziei to wspieranie działania Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki zarządzany jest poprzez Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety z Łopienina. Do zadań realizowanych przez Zakonnice w Domu Pomocy Społecznej uwzględnić jesteśmy w stanie: asystowanie podopiecznych, zapewnianie opieki podopiecznym, zapewnianie nieodzownych potrzeb, tworzenie więzi interpersonalnych i familijnych jak też budowanie wspólnego zaufania, jak i przyczynienie się do jak największego rozwoju jak też wypracowania samodzielnoś... zobacz szczegóły wpisu »

Rodzina

Rodzina »

Na omawianej witrynie www mieszczą się różne informacje na tematy adresowane głównie do rodzin z dziećmi. Czytelny układ opublikowanych artykułów powoduje, że każda rodzina szybko znajdzie interesujące ją kwestie. Wśród treści zamieszczonych w serwisie widnieją między innymi niebanalne pomysły na spędzanie wolnego czasu. Dużym zainteresowaniem wśród czytelników cieszą się wskazówki dla osób planujących dziecko. Twórcy przedstawianych artykułów posługują się wyjątkowo przyjaznym dla czytelnika językiem pisanym.... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Dom Opieki Społecznej w Kielcach

Prywatny Dom Opieki Społeczne »

Prywatny Dom Opieki Aktywni Zawsze w Kielcach mieści się przy ul. Peryferyjnej 15, obok kampusu Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego. Do dyspozycji pensjonariuszy są pokoje w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (w tym również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich). Dom spokojnej starości ma ofertę kompleksową: proponujemy dodatkowe zajęcia, wykłady, wycieczki jak również opiekę medyczną i rehabilitację. ... zobacz szczegóły wpisu »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: