vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Rodzina

Rodzina »

Na omawianej witrynie www mieszczą się różne informacje na tematy adresowane głównie do rodzin z dziećmi. Czytelny układ opublikowanych artykułów powoduje, że każda rodzina szybko znajdzie interesujące ją kwestie. Wśród treści zamieszczonych w serwisie widnieją między innymi niebanalne pomysły na spędzanie wolnego czasu. Dużym zainteresowaniem wśród czytelników cieszą się wskazówki dla osób planujących dziecko. Twórcy przedstawianych artykułów posługują się wyjątkowo przyjaznym dla czytelnika językiem pisanym.... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Dom Opieki Społecznej w Kielcach

Prywatny Dom Opieki Społeczne »

Prywatny Dom Opieki Aktywni Zawsze w Kielcach mieści się przy ul. Peryferyjnej 15, obok kampusu Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego. Do dyspozycji pensjonariuszy są pokoje w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (w tym również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich). Dom spokojnej starości ma ofertę kompleksową: proponujemy dodatkowe zajęcia, wykłady, wycieczki jak również opiekę medyczną i rehabilitację. ... zobacz szczegóły wpisu »

Osoby fałszywie oskarżone lub posądzone.

Osoby fałszywie oskarżone lub »

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób jest fałszywie oskarżanych lub posądzanych o popełnienie jakiegoś przestępstwa. Na naszej stronie zamieszczamy informacje o osobach fałszywie oskarżonych lub posądzonych przez organy państwowe lub media. ... zobacz szczegóły wpisu »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: