vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Imprezy firmowe

escape game Kraków

escape game Kraków »

Aktualnie dużo bardziej bardziej popularne są rozrywki w postaci escape game. Nasza firma także oferuje w tej formie rozrywkę dla osób, które chcą się pobawić na żywo. Z naszych usług da się skorzystać w takich miastach jak jak Kraków oraz Katowice. Na wydostanie się z przygotowanych przez nas pokojów każdy z uczestników ma godzinę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z uczestników zabawy był w pełni zadowolony. Możemy zapewnić dostęp do takich pokojów jak nuklearna pułapka, planeta małp, skarb inków, tajemnicza komnata a także wiele więcej. Ceny dostępu do oferowanych przez nas pokojów są bardzo niskie i dostosowane do rynku. Poza tym, aby każdy z naszych klientów był w 100% zadowolony umożliwiamy skorzystanie z wielu ofert specjalnych przeznaczonych na urodziny, wie... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.martinez.com.pl - sala weselna lubuskie

http://www.martinez.com.pl - »

Dirma Martinez funkcjonuje już od prawie 15 lat. Nasze firma zdobyła już wielu zadowolonych Klientów, nie tylko z Polski ale również innych krajów europejskich. Oferta naszego przedsiębiorstwa jest szeroka, to znaczy organizujemy spływy kajakowe, wynajmujemy pokoje, organizujemy imprezy integracyjne. Nasz ośrodek udostępnia także przepiękną salę weselną, która jest w stanie pomieścić nawet 200 gości. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania naszych Klientów. Lubrza to idealne miejsce na wypoczynek. Malownicze obszary zachęcają do spędzenia wolnego czasu na łonie natury - przekonaj się o tym na własnej skórze. Więcej istotnych informacji na temat naszej oferty uzyskają Państwo na stronie firmowej. ... zobacz szczegóły wpisu »

Balony cyfry

Balony cyfry »

Interesują Cię przebrania na imprezę dla dorosłych? W takiej chwili nie pozostaje nic innego, jak precyzyjnie poznać naszą propozycję! Nasza funkcjonowanie od wielu lat para się sprzedażą kostiumów do przebrania. Na samym początku powiedzieliśmy o wynajdowaniu przebrania na bal, ale propozycja zawiera również stroje teatralne i również szlacheckie. Propozycja skierowana jest m. in. do wypożyczalni, zespołów muzycznych, grup teatralnych i również grup tanecznych. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy możemy Ci pomóc, połącz się z naszą firmą, prawdopodobnie dojdziemy do porozumienia. Należałoby do tej pory krótko mówiąc wyodrębnić, że zamawiając u nas wspierasz lecz i lokalnego producenta strojów i również przebrań. Dostajesz również pewność, że zamówienie będzie odzwierci... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Imprezy firmowe - nowa strona:

Podaj adres: