vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Kulinaria

finezjaklucze.pl | sale na wesele Olkusz

finezjaklucze.pl | sale na we »

Jeśli planujecie zorganizować imprezę okolicznościową w Olkuszu bądź w jego okolicach, to namawiamy Was do naszej restauracji, gdzie wszystko zaplanujemy a także zorganizujemy na najwyższym poziomie. Restauracja Finezja w tym momencie od wielu lat istnieje na rynku, jednak podążamy z duchem czasu, za sprawą czego możemy Wam zaprezentować nowe, odremontowane wnętrza urządzone zgodnie z najwyższymi oraz nowoczesnymi standardami. Zapraszamy do osobistych odwiedzin, dzięki czemu pokażemy Wam dwie sale na wesele, gdzie bardzo chętnie zorganizujemy dla Was Wasze najważniejsze imprezy życiowe. Wystrój całej sali będzie dopasowany do Waszych upodobań, za sprawą czego będziecie się fantastycznie u nas czuć. Zresztą zawsze zapewniamy Wam prawdziwą ucztę smaków, ponieważ zatrudnia... zobacz szczegóły wpisu »

wieczór panieński Toruń | jimmys.pl

wieczór panieński Toruń | jim »

Większość z nas na temat amerykańskiego jedzenia wie w zasadzie mało. Obracamy się w świecie mitów, stereotypów oraz zasłyszanych frazesów. Sprawdź jak jest w rzeczywistości a także odwiedź restaurację Jimmy’s Steakhouse. To ceniona restauracja amerykańska, mieszcząca się Starym Mieście w Toruniu. Skosztujesz tu wszystkich amerykańskich hitów a także to w otoczeniu jak żywo przypominającym podobne miejsca, zlokalizowane za oceanem. Klimatyczny wystrój i smakowite jedzenie. W ofercie w szczególności steki i burgery, produkowane z sezonowanego przez 28 dni mięsa. Cokolwiek na ząb znajdą tu także wegetarianie i również rodziny z dziećmi, które zamiast krwistego steka mogą spróbować słodkich naleśników przyrządzonych zgodnie z amerykańską tradycją. O wszystko dba szef kuchn... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Kulinaria - nowa strona:

Podaj adres: