vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Sennik

Sennik Znaczenie snów

Sennik Znaczenie snów »

Sny każdego z nas mają swoje zaszyfrowane znaczenie np. sennik ciąża lub sennik dziecko. Nierzadko po obudzeniu nie możemy przypomnieć sobie o czym śniliśmy, jednak w trakcie dnia pomału kojarzymy niektóre motywy. Bardzo wyraźnie zapamiętane wydarzenia, historie albo rzeczy, osoby, twarze to są symbole mające swoje specyficzne znaczenie w senniku i dobrze je odszyfrować. Bywa i tak, iż to o czym śniliśmy, po odszyfrowaniu w senniku - sennik mężczyzna może pomóc nam dokonać jakiegoś wyboru, może nas uratować od problemów, albo może zwiastować nam szczęście. Opłaca się sięgnąć po sennik najlepiej po przebudzeniu kiedy pamiętamy sen.... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik online

Sennik online »

Sny od wieków ciekawiły ludzi. Skąd się biorą i co oznaczają? Te pytania powtarzało i powtarza sobie wiele osób na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na to pytanie, lecz wciąż nie znamy całkowicie ani źródła snów, ani ich sensu. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny spis haseł, ułatwiających interpretację znaczenia snów takich jak sennik ciąża czy sennik wąż . Tylko tutaj można opisywać swoje sny oraz opisywać ich znaczenie. Jeśli przyśniło Ci się coś odczytaj co ten Twój sen znaczy np. sennik ślub.... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik internetowy

Sennik internetowy »

uporządkowany wykaz symboli sennych takich jak sennik włosy lub sennik zdrada, a wśród nich te najpopularniejsze, a także znaki zodiaku – wszystko jasne i dostępne już teraz na www.sennik.biz. przekonaj się, jaki jest sens snów w nawiązaniu do różnych momentów i zostań fachowcem w interpretowaniu znaków sennych. tłumaczenia każdego snu, tych najbardziej zaskakujących i tych najbardziej koszmarnych, znajdziesz na www.sennik.biz.pl - sennik krew. zajrzyj na stronę i poznaj tajniki swoich snów. wiele szczegółowych wyjaśnień i długa lista symboli.... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik - nowa strona:

Podaj adres: