vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Senniki

Senniki PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Jeżeli chcemy dowiedzieć się co znaczą nasze widzenia senne, najlepiej jest wyszukać sennik, w którym wyszukamy dokładnie przedstawione różne symbole. Naturalnie niektóre rzeczy prosto skojarzyć z różnymi ogólnikami i wiele rzeczy możemy na najróżniejsze sposoby interpretować, i przyrównywać z naszym życiem. Jednak większość osób nie uznaje czegoś takiego jak senniki oraz różnego rodzaju wróżby, które mają przewidywać bieg wydarzeń. Niektóre osoby uważają natomiast, iż przepowiadanie przyszłości może przynosić nieszczęście i jest przez wiele osób krytykowane. Senniki możemy odnaleźć równie dobrze na stronach internetowych, jak również w czasopismach i programach telewizyjnych.

Oceń ten wpis

Ocena: 7.6/10 (20 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sennik

Sennik »

Sennik internetowy jest świetną okazją na zrozumienie naszych marzeń sennych oraz poznanie siebie. Wielu z nas nie analizuje swoich snów, często nawet ich nie pamięta. A jest to błąd. Dlaczego? Dzięki sennikowi masz możliwość odkrycia podświadomych celów, marzeń i lęków. Za pomocą sennika, liczącego ponad 7000 znaczeń snów, masz pełną swobodę w interpretacji swoich snów. Poza sennikiem, możesz skorzystać również z takich dodatków jak artykuły, np: świadome sny (dowiedz się jak kontrolować sny), choroby związane ze snem (narkolepsja, koszmary senne, bezsenność) rodzaje snów (sny fizyczne, odwrotne) oraz czym są sny i inne ciekawostki związane ze snami. Zapraszamy wszystkich na Sennik Online, mając nadzieję, iż stanie się on serwisem, od którego zaczniesz każdy dzień!... zobacz szczegóły wpisu »

sennik

sennik »

Jeśli często zastanawiasz się nad znaczeniem swojego snu, skorzystaj z naszego sennika online. Dysponujemy obszerną bazą sennych marzeń wraz z ich tłumaczeniem. Odszukasz tu znaczenie snów i symboli, objaśnienia najbardziej typowych sennych objawień. Musisz pamiętać, że każdy sen ma ukryte znaczenie i jest odbiciem naszej rzeczywistości. Sny są wyrażane na zasadzie symboliki, mogą przekazywać ukryte marzenia, pragnienia oraz problemy. Sennik daje możliwość odgadnięcia przekazu, zrozumienie i często rozwiązanie problemu. W naszym serwisie poszczególne symbole ułożone są w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz interesujące Cię zagadnienie. Sennik jest na bieżąco aktualizowany i poszerzany o nowe tłumaczenia. Zapraszamy na naszą stronę senniki.us ... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik online

Sennik online »

Sny od wieków ciekawiły ludzi. Skąd się biorą i co oznaczają? Te pytania powtarzało i powtarza sobie wiele osób na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na to pytanie, lecz wciąż nie znamy całkowicie ani źródła snów, ani ich sensu. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny spis haseł, ułatwiających interpretację znaczenia snów takich jak sennik ciąża czy sennik wąż . Tylko tutaj można opisywać swoje sny oraz opisywać ich znaczenie. Jeśli przyśniło Ci się coś odczytaj co ten Twój sen znaczy np. sennik ślub.... zobacz szczegóły wpisu »