vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Sport i turystyka

Tutaj wstaw opis kategorii Sport i turystyka

Sport i turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

samoobrona Warszawa bezpiecznie

samoobrona Warszawa bezpieczn »

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin działa w Warszawie, Komorowie, Nadarzynie oraz Lesznowoli. Prowadzi treningi dla dzieci, młodzieży i również dorosłych z całego miasta i okolic. Zatrudnia doświadczonych instruktorów, trenerów I a oprócz tego II klasy, a także instruktorów fitness, kulturystyki a oprócz tego akrobatyki. Oferuje lekcje na wielu poziomach zaawansowania, od 2 do 10 razy w tygodniu. Organizuje egzaminy na kolejne pasy, a najlepszych uczestników zajęć przygotowuje do udziału w zawodach. Dysponuje profesjonalnym sprzętem treningowym. Proponuje zajęcia karate z elementami boksu, treningu akrobatycznego oraz nie tylko. Umożliwia poprawę ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i również koncentracji. Uzupełnienie propozycji stanowi aktywność turystyczn... zobacz szczegóły wpisu »

sprzęt kulturystyczny

sprzęt kulturystyczny »

Chcesz posiadać sprzęt na siłownię, który będzie trwały, kompetentny a także praktyczny? Na naszej stronie mastersport znajdziesz tylko takie maszyny do ćwiczeń. Dzięki naszemu sprzętowi twoje wyposażenie siłowni będzie bez zarzutu dostosowane do potrzeb klientów. Pomożemy ci również w realizacji pomysłu na twoją siłownię. Doradzimy jakie maszyny dobrać, żeby móc rozpocząć przygodę z siłownią. Co istotne wyróżnia nas, to że jesteśmy polską marką. Mamy również pięć linii urządzeń siłowych, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie. W swojej propozycji mamy również specjalnie dostosowane urządzenia siłowe dla kobiet. żeby zamówić u nas sprzęt, należy kontaktować się z nami poprzez stronę bądź telefon. Można również wysłać mail. Jesteśmy dostępni dla państwa... zobacz szczegóły wpisu »

spływy kajakowe po rzece Wieprz

spływy kajakowe po rzece Wiep »

Firma Marco-Canoe to powszechnie znana a także polecana wypożyczalnia kajaków, a także organizator spływów kajakowych na rzekach Roztocza. Jej siedzibą jest Zwierzyniec a oprócz tego to stamtąd spółka ta organizuje wszystkie spływy, a oprócz tego zapewnia klientom sposobność wypożyczenia potrzebnego im sprzętu. Tym co wyróżnia Marco-Canoe w porównaniu do konkurencji są rozsądne ceny za realizowane usługi, oraz nacisk na jakość. Kajaki z tej wypożyczalni są w doskonałym stanie, jednakowo jak cały dodatkowy sprzęt potrzebny w czasie spływów. Spływy te są organizowane zarówno na parę godzin, jak a oprócz tego na kilka dni. Wszystko zależy od oczekiwań konkretnego klienta. Marco-Canoe stara się rozszerzać swoją propozycję, za sprawą czego jest jej osoba kompleksowa. Stąd ka... zobacz szczegóły wpisu »

Sport i turystyka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: