vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Fitness

Fitness w Tarnowie

Fitness w Tarnowie »

Q10 fitness & gym to luksusowy fitness club i centrum zdrowia. Oferujemy różnorodne formy spędzania wolnego czasu, pracy nad sylwetką, poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia. W klubie Q10 można skorzystać z sauny, solarium, kawiarenki oraz najnowszych maszyn izotonicznych firmy Star Track. Fitness Club Q10 fitness & gym posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów, która poprzez zajęcia ruchowe oparte na wysiłku fizycznym i ćwiczeniach oddechowych, sportach, tańcach, układach choreograficznych propaguje zdrowy styl życia. Zapraszamy na zajęcia fitness - Tarnów, ul. Westerplatte 10a.... zobacz szczegóły wpisu »

Fitness Luboń

Fitness Luboń »

Ostatnio zauważyłam w swoim mieście bardzo fajną inicjatywę. Postanowiono w pobliżu mojego miejsca zamieszkania otworzyć coś takiego jak siłownia pod chmurką. Bardzo wdzięczna nazwa i równie ciekawa inicjatywa. Jest to w szczególności skierowane do seniorów, którzy rzadko zapisują się do klubów fitness. Nie wiem z czego to wynika. Pewni może dlatego, że do takich miejsc chodzą w szczególności ludzie młodzi i ci nieco starsi dziwnie się czują w ich towarzystwie. Ale gdyby otworzyć specjalne grupy dla seniorów to też by to inaczej wyglądało. W każdym razie siłowania o której mówię mimo że jest zrobiona z myślą o najstarszych mieszkańcach miasta to jednak oczywiście może skorzystać z niej każdy. Uważam, że jest to super sprawa. Fajnie jest to pomyślane, ponieważ maszyny są... zobacz szczegóły wpisu »

Kulturystyka

Kulturystyka »

Serwis dla osób dla których sport to nie tylko oglądanie meczy przed telewizorem na kanapie. Serwis przekazuje opisy najpopularniejszych ćwiczeń, opisy diet, treningów, w serwisie znajdują się również materiały video do omawianych ćwiczeń wszystko po to abyś wykonował je prawidłowo, bo prawidłowe wykonywanie ćwiczeń ma możliwość zaowocować później sporymi efektami, jeżeli do tego dobierzesz odpowiednią dietę sukces jest bliżej niż myślisz.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Fitness - nowa strona:

Podaj adres: