vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Fitness

Fitness w Tarnowie

Fitness w Tarnowie »

Q10 fitness & gym to luksusowy fitness club i centrum zdrowia. Oferujemy różnorodne formy spędzania wolnego czasu, pracy nad sylwetką, poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia. W klubie Q10 można skorzystać z sauny, solarium, kawiarenki oraz najnowszych maszyn izotonicznych firmy Star Track. Fitness Club Q10 fitness & gym posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów, która poprzez zajęcia ruchowe oparte na wysiłku fizycznym i ćwiczeniach oddechowych, sportach, tańcach, układach choreograficznych propaguje zdrowy styl życia. Zapraszamy na zajęcia fitness - Tarnów, ul. Westerplatte 10a.... zobacz szczegóły wpisu »

Fitness Luboń

Fitness Luboń »

Ostatnio zauważyłam w swoim mieście bardzo fajną inicjatywę. Postanowiono w pobliżu mojego miejsca zamieszkania otworzyć coś takiego jak siłownia pod chmurką. Bardzo wdzięczna nazwa i równie ciekawa inicjatywa. Jest to w szczególności skierowane do seniorów, którzy rzadko zapisują się do klubów fitness. Nie wiem z czego to wynika. Pewni może dlatego, że do takich miejsc chodzą w szczególności ludzie młodzi i ci nieco starsi dziwnie się czują w ich towarzystwie. Ale gdyby otworzyć specjalne grupy dla seniorów to też by to inaczej wyglądało. W każdym razie siłowania o której mówię mimo że jest zrobiona z myślą o najstarszych mieszkańcach miasta to jednak oczywiście może skorzystać z niej każdy. Uważam, że jest to super sprawa. Fajnie jest to pomyślane, ponieważ maszyny są... zobacz szczegóły wpisu »

Siłownia wyposażenie

Siłownia wyposażenie »

Fitplan. Eu jest firmą sale fitness zajmuje się wyposażeniem siłowni. Chcesz założyć własną siłownię w swoim mieście?, ale nie wiesz jak ją wyposażyć. Nasza firma Wam odpowiednio wyposażyć obiektów sportowych. Proponowany przez naszych kolsultantów sprzęt do ćwiczeń jest markowy. Oferta dla klientów jest ściśle dopasowany do wymagających potrzeb użytkowników siłowni. Dzięki naszej firmie oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze, dzięki umowom z producentami oferujemy sprzęt do siłowni po atrakcyjnych cenach.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Fitness - nowa strona:

Podaj adres: