vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Kulturystyka

Płaski brzuch

Płaski brzuch »

Wszyscy marzą o pięknym brzuchu bez zbędnych fałdek. Okazuje się jednak, że nie zawsze wystarczy odpowiedni plan odchudzający i robienie tzw. „brzuszków”. Czasami trzeba sięgnąć po inne metody – jedną z nich jest niezwykle skuteczna aerobiczna 6 Weidera. Plan Weidera to zestaw ćwiczeń na brzuch, które charakteryzują się niezwykłą prostotą. Do ich wykonania nie potrzebujemy żadnego wyspecjalizowanego sprzętu – wystarczy płaskie podłoże, na którym się kładziemy. Trening nie trwa bardzo długo – powinniśmy go ukończyć w ciągu czterdziestu minut. Każdego dnia intensywność ćwiczeń wzrasta – dlatego z dnia na dzień możemy osiągać coraz lepsze rezultaty. Dzięki 6 weidera, płaski brzuch i pięknie wyrzeźbione mięśnie nareszcie są osiągalne. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to syst... zobacz szczegóły wpisu »

Sport a zdrowie

Sport a zdrowie »

Sport a zdrowie to temat rzeka. Jedno jest pewne: warto uprawiać sport, bo może on znacząco przyczynić się do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Są jednak dwa warunki. Powinniśmy wybrać taki sport, który wydaje nam się atrakcyjny, który po prostu lubimy. Należy też uprawiać sport mądrze, bez zbędnego niezdrowego przemęczania się – za to systematycznie. Szukasz fachowych porad na ten temat? Wejdź do naszego serwisu!... zobacz szczegóły wpisu »

Kulturystyka - nowa strona:

Podaj adres: