vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Płaski brzuch

Płaski brzuch PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Wszyscy marzą o pięknym brzuchu bez zbędnych fałdek. Okazuje się jednak, że nie zawsze wystarczy odpowiedni plan odchudzający i robienie tzw. „brzuszków”. Czasami trzeba sięgnąć po inne metody – jedną z nich jest niezwykle skuteczna aerobiczna 6 Weidera. Plan Weidera to zestaw ćwiczeń na brzuch, które charakteryzują się niezwykłą prostotą. Do ich wykonania nie potrzebujemy żadnego wyspecjalizowanego sprzętu – wystarczy płaskie podłoże, na którym się kładziemy. Trening nie trwa bardzo długo – powinniśmy go ukończyć w ciągu czterdziestu minut. Każdego dnia intensywność ćwiczeń wzrasta – dlatego z dnia na dzień możemy osiągać coraz lepsze rezultaty. Dzięki 6 weidera, płaski brzuch i pięknie wyrzeźbione mięśnie nareszcie są osiągalne. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to systematyczność i silna wola – a wtedy nasza wygrana stanie się faktem.

Oceń ten wpis

Ocena: 1.6/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

spalacze tłuszczu

spalacze tłuszczu »

Każdy z nas często myślał o idealnej sylwetce której wszyscy mogliby nam zazdrościć. Jest to niezwykle ciężkie, albowiem trzeba dać sobie mnóstwo czasu na trening. Jednak są metody jakie mogą nam pomóc w osiągnięciu rewelacyjnych wyników. Naturalnie takim środkiem są odżywki takie jak białka, carbo i mnóstwo innych środków, które są wzbogaceniem naszej diety. U nas ogarniesz dużo informacji i będziesz umiał konkretnie je zastosować żeby wywołały oczekiwany przybytek tkanki mięśniowej.... zobacz szczegóły wpisu »

Ławeczka do ćwiczeń -MAGNUS

Ławeczka do ćwiczeń -MAGNUS »

Niesamowity XTREME-STYLE. Wielkie bicepy w Twoim posiadaniu. Eksplozja rozmiarów - zawstydzaj otoczenie - poczuj moc. Czy wiesz, że będziesz nazywany Heraklesem? Chcesz wiedzieć dlaczego? Będąc w posiadaniu najlepszego sprzętu do pompowania ciała - ławka do ćwiczeń!!!Ciężkie treningi wejdą Ci nie tylko w sposób bycia, ale przede wszystkim w mięśnie!! Sprzęt, który chcemy Ci przedstawić, jest fundamentem polskich domowych siłowni od dawna lat. Ławki Magnus oraz Combat pomogą Ci stworzyć wymarzone zestawy do ćwiczeń. Dobierz obciążenie, gryfy, stojaki kulturystyczne, modlitewnik i ciesz się przyrostem masy!... zobacz szczegóły wpisu »

Sport a zdrowie

Sport a zdrowie »

Sport a zdrowie to temat rzeka. Jedno jest pewne: warto uprawiać sport, bo może on znacząco przyczynić się do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Są jednak dwa warunki. Powinniśmy wybrać taki sport, który wydaje nam się atrakcyjny, który po prostu lubimy. Należy też uprawiać sport mądrze, bez zbędnego niezdrowego przemęczania się – za to systematycznie. Szukasz fachowych porad na ten temat? Wejdź do naszego serwisu!... zobacz szczegóły wpisu »