vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Podróże

Noclegi, hotele, atrakcje turystyczne, zabytki

Noclegi, hotele, atrakcje tur »

Wyjazd na wypoczynek to naprawdę fantastyczna rzecz, ale nie można ukryć, iż do takiego wyjazdu należy się doskonale przygotować. Może nam w tym pomóc proponowany serwis wakacyjny. Co najważniejsze zobaczymy tam wszelką interesującą nas miejscowość. Spoglądając na daną miejscowość odnajdziemy tam wszelakie wiadomości takie jak atrakcje turystyczne, zabytki architektury i rzecz jasna obiekty noclegowe takie jak hotele, hostele, apartamenty, domki gościnne i dużo innych. Wszystkie oferty są przedstawione niezwykle dokładnie oraz w interesujący sposób. Zwróćmy uwagę również na ładną galerię fotografii, żeby poznać dokładnie wybrany obiekt.... zobacz szczegóły wpisu »

CZARNOG�RA / apartamenty, noclegi, spanie, atrakcje

CZARNOG�RA / apartamenty, noc »

Wyjeżdżając do Czarnogóry należy pamiętać, że obowiązującą walutą jest tam euro. Jednak poza gotowka można płacić kartami płatniczymi oraz bankmatowymi. Większość stacji benzynowych, restauracji i barów oraz wiele duzych sklepow honoruje karty płatnicze. Trzeba zwrócic tylko uwagę czy jest przy wejściu odpowiednie oznaczenie w postaci naklejek na szybie odpowiednich symboli kart. W centrach wszystkich miast sa banki, gdzie można wymienić pieniądze, kantory wymiany walut oraz bankomaty. Ceny w sklepach są przystepne i porownywalne z cenami w naszych sklepach. Nie brakuje dyscontów z dużym wyborem towarów i z dobrymi cenami. Jest też dużo targowisk gdzie można kupić świerze owoce i warzywa, swojskie sery, wędliny oraz trunki. Targowiska są zawsze w wyznaczone dni poza Kot... zobacz szczegóły wpisu »

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii

Busy do Niemiec, Holandii i B »

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając środek transportu? Mamy do wyboru autokary, samochody, samoloty, busy i pociągi. O ile własnym samochodem jechać w tak długą podróż nie zawsze jest bezpiecznie oraz jest to dosyć duży koszt to skorzystanie z oferty firmy przewozowej i podróż busem jest rozwiązaniem komfortowym oraz atrakcyjnym finansowo. Dla wygodniejszych osób z większymi oszczędnościami dobrą opcją jest zakup biletu na samolot. Jednak ten nie zawiezie nas pod dokładny adres i tworzy się pewna niedogodność. Ja postawiłbym na przejazdy busami, jest to wygodne rozwiązanie, atrakcyjne finansowo oraz dowożące nas dokładnie pod wskazany adres. Powinienem dodać, iż przewozy międzynarodowe bardzo się rozwinęły. Teraz jest bardzo duża konkurencja wśród firm transportow... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Podróże - nowa strona:

Podaj adres: