vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Podróże

CZARNOG�RA / apartamenty, noclegi, spanie, atrakcje

CZARNOG�RA / apartamenty, noc »

Wyjeżdżając do Czarnogóry należy pamiętać, że obowiązującą walutą jest tam euro. Jednak poza gotowka można płacić kartami płatniczymi oraz bankmatowymi. Większość stacji benzynowych, restauracji i barów oraz wiele duzych sklepow honoruje karty płatnicze. Trzeba zwrócic tylko uwagę czy jest przy wejściu odpowiednie oznaczenie w postaci naklejek na szybie odpowiednich symboli kart. W centrach wszystkich miast sa banki, gdzie można wymienić pieniądze, kantory wymiany walut oraz bankomaty. Ceny w sklepach są przystepne i porownywalne z cenami w naszych sklepach. Nie brakuje dyscontów z dużym wyborem towarów i z dobrymi cenami. Jest też dużo targowisk gdzie można kupić świerze owoce i warzywa, swojskie sery, wędliny oraz trunki. Targowiska są zawsze w wyznaczone dni poza Kot... zobacz szczegóły wpisu »

Wycieczka do Azji

Wycieczka do Azji »

Zorientowani. pl to pierwsza w Polsce wyszukiwarka wypraw. Oferuje najlepsze wyprawy w świat, wycieczki objazdowe do Azji, wyprawy trekkingowe, fotowyprawy, off-road. Wyjazdy dla aktywnych: wycieczki Azja, Afryka, Ameryki, Australia. Świetne programy, małe grupy, sprawdzone trasy. Kilkaset ofert turystycznych w najdalsze i najciekawsze zakątki świata. Oferty najlepszych polskich organizatorów wypraw aktywnych. Sprawdź szczegóły, wybierz wyprawę i ruszaj w świat. Nasza specjalizacja: Azja wyprawy, wycieczki do Azji, trekkingi górskie w Azji, wycieczki objazdowe po Azji, zwiedzanie Azji. ... zobacz szczegóły wpisu »

Trening koni,

Trening koni, »

Jesteśmy firmą związaną z końmi od bardzo wielu lat. Od 2009 roku trudnimy się ich treningiem a także handlem nimi. W zakres działania zadań jakie realizujemy wchodzi także transport koni. Oczywiście jako, że zwierzęta nie są dla nas towarem z każdym z nich obchodzimy się w sposób wyjątkowy co sprawia, że za sprawą nam każdy koń będzie czuł się przyzwoicie. Dysponujemy doskonałym sprzętem zapewniającym zarówno luksus zarówno dla pasażerów jak a oprócz tego transportowanych koni. W jednym transporcie maksymalnie możemy przewieźć 9 koni. Nasze konie są świetnie wytrenowane a oprócz tego utrzymane w doskonałych warunkach. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na sprawunek naszych koni będzie na pewno z nich zadowolony. Siedziba naszej firmy znajduje się w Targowi... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Podróże - nowa strona:

Podaj adres: