vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Bilard

Bilard »

Mak Marketing – współpracuje z Europejską Federacją Bilardową, Polskim Związkiem Bilardowym oraz bilardowymi federacjami sportowymi 6 krajów. Rozległy zasięg działalności. Sklep internetowy z wyposażeniem do gry m.in. w bilarda, piłkarzyki, darta, Power Hockey. Materiały szkoleniowe, poradniki dla instruktorów. Organizacja przedsięwzięć sportowych: mistrzostw, turniejów, pokazów szkoleniowych, gali. Sponsoring zawodników. Organizowanie konferencji i spotkań. Marketing i promocja.... zobacz szczegóły wpisu »

Narty

Narty »

Na ski360.pl wszyscy wielbiciele zimowego szaleństwa znajdą największą ilość aktualności dotyczących każdej bazy narciarskiej w woj. śląskim, a także po za granicami kraju. Jest to ciekawy portal internetowy na którym publikowane są najświeższe charakterystyki na temat sprzętu narciarskiego i snowboardowego, techniki jazdy i gadżetów przydatnych na stoku. Internauci mogą wymieniać się tutaj swoimi spostrzeżeniami na temat stoków, a także wrażeniami po powrocie z danego ośrodka.... zobacz szczegóły wpisu »

Wakacje 2012

Wakacje 2012 »

Zastanawiając się nad letnim wypoczynkiem, często nasuwają się pytania takie jak, gdzie jechać na wakacje, jak zrealizować pomysły na wakacje, zdecydować się na właściwy hotel, zaplanować lot, transfer lub transport, aby wypoczynek był niezapomniany i na długo pozostał w pamięci. Eprzewodnik.com to przede wszystkim przetestowane w praktyce informacje odnoszące się do połączeń lotniczych, noclegów, komunikacji miejskiej i innych. Serwis ten opisuje miejsca, które oferują turystom, piaszczyste i długie plaże, słoneczną pogodę, przeźroczyste, turkusowe morze, wspaniałe palmy i kwiaty oraz klimat, który pozwala na relaks. Portal ten wskazuje takie miejsca jak: Majorka, Gran Canaria, Malta i Gozo i inne. Eprzewodnik.com to także sprawdzone wyszukiwarki lotów, hoteli i zorgan... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 14

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: