vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Sprzęt biwakowy

Sprzęt biwakowy »

Wyjeżdżając na urlop pod namiot warto dokładnie się przygotować. Najczęściej rozbijamy się w miejscu z dala od cywilizacji, blisko natury i robienie większych zakupów będzie bardzo trudne. Z tego powodu trzeba skompletować właściwy sprzęt, który będzie nam potrzebny w czasie biwaku. Do niezbędnych elementów należą: butla gazowa, komplet naczyń, elementy do spania takie jak śpiwór i karimata. Będąc dobrze przygotowanym urlop pozostaje już tylko cieszyć się wypoczynkiem.... zobacz szczegóły wpisu »

Deski Snowboardowe DC

Deski Snowboardowe DC »

Sprzęty zimowe wiążą się ze znacznymi wydatkami, niemniej inwestycja w prywatny rynsztunek jest bardzo właściwym i opłacalnym posunięciem. Tak jest także w wypadku snowboardu – dobrze dopasowana deska snowboardowa wzmaga przyjemność jazdy i niezmiernie oddziałuje na jej formę. Pytania, jakie wymierza sobie nabywca to przeważnie jaka długość, na który model snowboardu się zdecydować oraz jaki wzór. Trzeba mieć pojęcie, że cena nie zawsze zaręcza jakość. Warianty, jakie mamy do wyboru zezwalają na wybrane kierunki jazdy: freeride’owy, freestyle’owy lub też alpine. Pod warunkiem, że właśnie teraz zacząłeś swoją historię z tym sportem wyczynowym, warto kupić tańszy rynsztunek, który będzie pod każdym względem przydzielony na warsztat. Na dociekanie technologii i uszlachetni... zobacz szczegóły wpisu »

Podróże

Podróże »

Wczasy za granicą. Nie od dziś wiadomo, że podróże nauczają. Każda podróż działa odprężająco, umożliwia zetknąć się z "nieznanym", ubogaca człowieka i może pozostawić ślady do końca życia. O ile dla Ciebie podróże są czymś więcej, aniżeli tylko uciążliwym ładowaniem walizek i syzyfowym planowaniem wszelkich szczegułów, to inwitujemy do nas. Outlandish.pl to wortal dla entuzjastów podróży, i tych którzy chcą się podzielić swoimi przeżyciami i odczuciami z miejsc, do których dotarli. Podróże to nasza pasja. Podziel się z nami swoimi wspomnieniami z podróży. Jeżeli niejednokrotnie masz okazje być turystą w innym kraju, i turystyka to Twoja słabość, to zapraszamy do nas. Wycieczki zagraniczne.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: