vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Turystyka

Turystyka w Zakopanem

Turystyka w Zakopanem »

Zakopane to miasto od początku istnienia było bardzo turystyczne i nastawione w początkowych latach na letników jak nazywano wtedy turystów a dzisiaj nastawione na tzw. ceprów czyli ludzi lubiących góry i wypoczynek w nich a z drugiej strony na tyle bogatych, aby coś na nich zarobić.Nasz serwis wZakopane.pl to miejsce gdzie spotykają się obie grupy: turyści poszukujący wrażeń i atrakcji turystycznych w Tatrach oraz górale pragnących dać im to wszystko za kilka dutków.zamieszczamy informacje o wydarzeniach, noclegach w Zakopanem oraz relacje fotograficzne z wypraw i wycieczek górskich.... zobacz szczegóły wpisu »

Szczyrk noclegi, pensjonat

Szczyrk noclegi, pensjonat »

Nie masz pojęcia co robić w miejscowości Szczyrk a także nie masz na razie potrzebnego noclegu, jednakże masz pewność, iż właśnie tam pragniesz udać się? Nie musisz się tym martwić, bowiem kiedy zwrócisz uwagę na oferowaną stronę pensjonatu w Szczyrku nie tylko prędko i bezproblemowo odnajdziesz świetny pokój, bo też w tym miejscu zorientujesz się jakiego typu atrakcje proponuje samo miasto. Dzięki tej stronie nie będziesz musiał już szukać dodatkowych wiadomości w innych miejscach a tym samym zaoszczędzisz dużo czasu. Strona jest niezwykle klarowna, więc od razu możesz udać się do zakładki, jaka jest Ci potrzebna. Bez wątpienia powinieneś zajrzeć do takich folderów jak Cennik, Galeria jak również Kuchnia.... zobacz szczegóły wpisu »

Sailing - czarter jachtu Solina, Polańczyk

Sailing - czarter jachtu Soli »

Proponujemy aktywny wypoczynek na jachcie czarterowanym nad Zalewem Solińskim w Bieszczadach. Na stronie jachty-solina.com.pl dowiecie się Państwo o warunkach czarteru i cenie.Posiadamy piękne nowe jednostki:4 x Antila 24 - 8 osobowe2 x Antila 22 - 6 osoboweAntila 24.--Rok budowy 2010 Rok budowy 2011 Rok budowy 2012 Rok budowy 2012Antila 22.--Rok budowy 2013 Rok budowy 2013Zobacz nasze jachty:[ url="http://jachty-solina.com.pl/index.php?id=11"]Galeria[/url]KontaktBogumił Podwyszyńskitel. 502-307-521... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Turystyka - nowa strona:

Podaj adres: