vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Turystyka

Hotel Mazury

Hotel Mazury »

Jeśli jedziesz na Mazury to koniecznie natychmiast zwróć uwagę na oferowaną witrynę internetową hotelu na Mazurach. Witryna ta jest w równej mierze świetna co i sam hotel, gdyż jest prosta w obsłudze, zatem każda osoba może znaleźć tam to czego potrzebuje. Po pierwsze zobaczymy czy w ciekawiącym nas terminie są wolne miejsca. Jeśli tak, od razu mamy możliwość zarezerwować nocleg przez Internet. Sprawdzimy istotne wiadomości które dotyczą obiektu, oferty specjalne jak Boże Narodzenie na Mazurach czy sale konferencyjne na Mazurach, sprawdzimy cennik, możemy także obejrzeć galerię fotografii i prześledzić mapkę dojazdu. Jak zatem widzimy strona jest godna przejrzenia.... zobacz szczegóły wpisu »

Wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce »

Polskie Szlaki to społecznościowy wortal o polskich atrakcjach turystycznych. Polskie państwo oferuje odwiedzającym multum atrakcyjnych miejsc, czy to w górach, szczególnie pięknych Tatrach z Giewontem i Morskim Okiem, ale też Pieninach z Trzema Koronami i spływem Dunajcem, Bieszczadach z połoninami czy Karkonoszach ze Śnieżką, jak i nad Bałtykiem. Polskie morze przyciąga Polaków jak magnes, za sprawą wspaniałych kurortów i niespotykanej nigdzie atmosfery. Międzyzdroje z Aleją Gwiazd, Łeba z ruchomymi wydmami, Jastrzębia Góra z klifami, przepiękny Gdańsk z Żurawiem, Sopot z drewnianym molo, Hel z fokarium i setki innych atrakcyjnych wiosek.A pomiędzy górami i morzem... cała Polska! Coraz wspanialsza i bardziej otwarta na turystów. Największe, a przy tym najciekawsze mia... zobacz szczegóły wpisu »

Segway w firmie

Segway w firmie »

Firmy ochroniarskie bardzo chętnie korzystają z Segway podczas ochrony imprez masowych czy też ochrony całych kompleksów. Podczas przechodzenia alejkami targowymi minęły mnie dwa pojazd typu Segway z planszami reklamowymi jednej z firm wystawiających się na targach. Pozwolili mi również spróbować swoich sił podczas jazdy pojazdem elektrycznym Segway. jest to naprawdę niepowtarzalne i niezapomniane przeżycie, po kilku próbach mogłem się już wprawnie poruszać. W mieście osoby korzystające z Segway poruszają się głównie po ścieżkach rowerowych, mogę też poruszać się w razie potrzeby po chodniku czy jezdni. Kierowanie Segway-em jest banalnie proste a cały proces nauki trwa kilkanaście minut. Zmiana kierunku jazdy następuje poprzez wychylenie ciała kierowcy w odpowiednim kie... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 5

Turystyka - nowa strona:

Podaj adres: