vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Turystyka

Kaszuby agroturystyka Chmielno

Kaszuby agroturystyka Chmieln »

Gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach w miejscowości Chmielno.W cieniu stuletnich grusz oraz 50-letnich jabłoni na hamakach lub leżakach można cudownie wypocząć. Ciekawie ulokowana drewniana altana i miejsca do grillowania zapewniają dyskrecję i niczym nie skrępowaną swobodę. W dolnej części sadu znajduje się boisko do gry w siatkówkę lub badmintona. Specjalnie dla najmłodszych wydzielono plac gier i zabaw zawierający nowoczesny zestaw zabawowy.... zobacz szczegóły wpisu »

Spa Mazury

Spa Mazury »

Jeśli szukamy ładnego obiektu noclegowego na Mazurach to proponowana strona bez wątpienia jest tą która może spełnić nasze oczekiwania. Z jakiego powodu? Gdyż jest to niesamowicie prosta w obsłudze oraz przejrzysta witryna hotelu na Mazurach! Zaprawdę ważne jest to, że od razu na stronie mamy możliwość szybko sprawdzić czy w ciekawiącym nas czasie są wolne pokoje, a jeśli tak, to natychmiast będziemy mogli także dokonać rezerwacji! A wszystko to potrwa dosłownie chwilę. Z pewnością zaciekawi nas folder konferencje Mazury jak również Atrakcje, gdzie sprawdzimy co będziemy mogli porabiać po przyjeździe na miejsce.... zobacz szczegóły wpisu »

Zabytki Kraków

Zabytki Kraków »

Serwis turystyczny z praktycznymi poradami dotyczącymi zwiedzania Krakowa. Opisy wielu zabytków i atrakcji turystycznych. Każdy turysta znajdzie tutaj masę pożytecznych informacji o zabytkach, od opisów, przez zdjęcia aż do lokalizacji na mapie i komentarzy. Każdego dnia serwis wzbogacany jest o nowe zabytki a także dziesiątki wydarzeń związanych z Krakowem. Kraków jest pięknym miastem o wielu ciekawych zabytkach, jednak jest ich tak dużo, że bez odpowiedniego przewodnika się nie obędzie. Ten serwis, to swoistego rodzaju kompendium wiedzy turystycznej. Zwiedzanie Krakowa może być przyjemne, jeśli wcześniej wszystko zostanie odpowiednio zaplanowane. Zapraszamy.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Turystyka - nowa strona:

Podaj adres: