vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Wczasy nad morzem

SmrekowaOsada.pl

SmrekowaOsada.pl »

Zapraszam do odpoczynku w nadbałtyckim kurorcie jakim jest Jarosławiec. Proponujemy szczególne wakacyjne doznania w drewnianych domach. Każdy element naszych domów jest drobiazgowo przemyślany i uważnie wykonany. W trosce o zatrzymanie naturalnych walorów drzewa domki zrobione zostały w całości z bali świerku górskiego, omszone naturalną skrętką ręcznie utykaną. Budynki upiększają okiennice, z których każda została ręcznie rzeźbiona. Do zabezpieczenia drewna użyto tylko naturalnych olejowosków. Dach pokryty został strukturą imitującą gont. Od wewnątrz budynki nie są malowane. Drzwi i ściany są naturalne, a podłogi woskowane. Duża działka jest kompletnie zagrodzona, z opcją pozostawienia samochodu. Do brzegu morza jest bardzo niedaleko. Każdy z domów jest idealny dla 6 o... zobacz szczegóły wpisu »

noclegi w Pobierowie : http://goscinnydworek.pl

noclegi w Pobierowie : http:/ »

Chcą Państwo zaplanować urlop na Wybrzeżu Rewalskim i również szukają noclegu w atrakcyjnej cenie? Namawiamy do otoczonego lasami sosnowymi Pobierowa. W tej nadmorskiej miejscowości znajduje się Gościnny Dworek - dom zbudowany na wzór szlacheckiego dworku, do którego serdecznie namawiamy. Oferujemy tanie noclegi. Na naszych gości oczekują nie tylko 1, 2, 3 i również 4- osobowe pokoje, ale także 7 osobowe domki letniskowe. Na udany wypoczynek mogą liczyć u nas między innymi rodziny z dziećmi, jak oraz osoby, które chcą spędzić urlop w samotności. W Gościnnym Dworku nie da się nudzić. Do Państwa dyspozycji została oddana sauna a także jacuzzi. Za to osoby preferujące aktywne formy wypoczynku mogą skorzystać z siłowni, sali do gry w bilard i również tenisa stołowego bądź d... zobacz szczegóły wpisu »

Wczasy nad morzem - nowa strona:

Podaj adres: