vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Strony związane z hasłem 'gospodarka':

Doradztwo gospodarcze Wrocław

Doradztwo gospodarcze Wrocław »

Jeśli poszukujesz obowiązkowej firmy konsultingowej, która wesprze Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodzimym rynku to powinieneś zainteresować się naszą propozycją. Ochoczo przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami działającymi w różnorodnego rodzaju rynkach. Zaręczamy, że jesteśmy w stanie dokładnie zrealizować wszystkie legislacyjne czynności. Na naszej witrynie zaprezentowana jest pełna oferta oraz szczegółowo przedstawiony charakter usług jakie wykonujemy. Angażujemy jedynie obeznanych fachowców, w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.... zobacz szczegóły wpisu »

Polska gospodarka

Polska gospodarka »

Portal Rynkometr. pl to bezdenna baza wiedzy o spółkach, naszej krajowej gospodarce oraz kierunkach na rynku. Rynkometr korzysta z 1650 podgrup branżowych z Polskiej Klasyfikacji Działalności w celu podzielenia na sektory naszej gospodarki. Polska Klasyfikacja Działalności, bieżąca, pochodzi z roku 2007 kiedy to nadano nową klasyfikację PKD. W każdej podgrupie branżowej z PKD robi serwis Rynkometr. pl unikalny ranking firm. W rankingu firm wzięte pod uwagę są tylko te najbogatsze firmy działające w polskiej gospodarce w danym fragmencie rynku. W dniu dzisiejszym w rankingu podmiotów znajduje się dwanaście tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt siedem najważniejszych przedsiębiorstw. Dzień w dzień setki osób przeszukują Internet w poszukiwaniu wiadomości o najbardziej znacząc... zobacz szczegóły wpisu »