vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Strony związane z hasłem 'komputery':

Internet słowem zaklety

Internet słowem zaklety »

Czego jeszcze nie napisano o internecie Trudno powiedzieć, ale u nas to samo odkryjesz na nowo. Zapraszamy na stronę gdzie znajdują się informacje na temat internetu. Załącz komputer i miej świat w zasięgu ręki... Choć akurat w naszym przypadku pasuj powiedzieć: w zasięgu oka.... zobacz szczegóły wpisu »

Komputery poleasingowe

Komputery poleasingowe »

Firma Comtrade mieści się w Bielsku Białej. Zaczęła swoją działalność w 2006 roku i od tego czasuszybko się rozwija. Firma prowadzi sprzedaż poleasingowego sprzętu komputerowego. W ofercie znajdują się m.in.komputery używane, monitory, laptopy, akcesoria komputerowe. Na sprzęt poleasingowy zawsze udzielamy gwarancji, która jest szczegółowo opisana na naszym serwisie internetowym.Na starcie naszą działalność prowadziliśmy opierając się na aukcjach internetowych. Obecnie posiadamy sklep elektroniczny,oraz sklep tradycyjny w Bielsku Białej na ulicy Cieszyńskiej 43.... zobacz szczegóły wpisu »

Notebook

Notebook »

iNotebook.pl jest serwisem internetowym w całości poświęconym notebookom. Strona codziennie prezentuje najświeższe i najważniejsze wiadomości z tematyki komputerów mobilnych. Dodatkowo można na nim znaleźć opisy najbardziej rozchwytywanych laptopów a także ciekawe informacje o akcesoriach i podzespołach. Jeżeli interesują Cię tanie laptopy, lub po prostu poszukujesz jakiejś porady, bądź też wskazówki na temat kupna i użytkowania notebooka, to znalazłeś to czego szukasz. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami i newsami prezentowanymi w serwisie.... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »