vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Strony związane z hasłem 'obrazy':

Obrazy

Obrazy »

Prezentujemy sporą selekcję produktów takich jak obrazy drukowane na płótnie, także na krosnie malarskim. Ogromny wybór obrazów, które przeobrażą charakter Twojego wnętrza. Ciepło zapraszamy na naszą stronę zawierającą obrazy. Oferowane obrazy wykonane są na dobrej jakości płótnie artystycznym, dzięki czemu możliwe jest nad wyraz precyzyjne odzwierciedlenie i intensywne kolory. Do tworzenia obrazów wykorzystywane są wyłącznie profesjonalne i nieszkodliwe tusze marki EPSON. Stosowane są farby wytrzymałe na promienie słońca jak i promieniowanie ultra violetowe. Powierzchnia przedstawianych obrazów jest zbliżona do powierzchni obrazu olejnego, jaki używa niemała liczba prawdziwych artystów.... zobacz szczegóły wpisu »

Antyki, antyki poznań

Antyki, antyki poznań »

Markiz antyki oferuje w zaczarowanym świecie antyków między innymi piękne klasyczne stare meble, obrazy, a także przedmioty dekoracyjne dla kolekcjonerów i pasjonatów. Wortal antyki zajmuje się sprzedażą, skupem i renowacją antyków. Oferuje także sprzedaż komisową wyżej wymienionych antyków. Współpracuje z zawodowymi renowatorami sztuki. Specjalną usługą jest specjalizacja w wycenie antyków, dodatkowo znajdowanie na zamówienie klasycznych przedmiotów uznanych mistrzów jak Rosenthal, Biedermeier w stylu barokowym i klasycznym. W czarodziejskim świecie, dla którego ważna jest oryginalność i stylowa jakość skupiamy się na wyselekcjonowanej sprzedaży unikatowych przedmiotów a nie na masowym kupiectwie sztuką. Stąd liczba mebli, obrazów, porcelany, szkła i sreber nie jest og... zobacz szczegóły wpisu »

Malarstwo olejne na płótnie

Malarstwo olejne na płótnie »

Obrazy jako dekoracje oferuje na sprzedaż Aleksandra Nowacka. Wchodząc do domu chcemy czuć się pewnie, miło i przytulnie. Niestety, niektóre wnętrza nie są na tyle dobrze urządzone, aby móc poczuć się w nich jak w prawdziwym domu. Natomiast obrazy olejne poprawiają wygląd każdego pomieszczenia, dlatego obrazy ręcznie malowane są pasją artystki z Łodzi. Na jej stronie internetowej można wybrać interesujący nas obraz i zamówić dowolne malarstwo olejne. W biurach lub w miejscach publicznych również można mieć podobne odczucia. Obraz olejny odszedł trochę w zapomnienie w dzisiejszych czasach, ale zupełnie niepotrzebnie. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele do wnętrza wnosi malarstwo olejne. Wystarczy spojrzeć na obrazy ręcznie malowane, które widzą w galeriach lu... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »