vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Strony związane z hasłem 'wirtualne sale konferencyjne':

Space 360 - showroom online, wirtualne stoiska targowe

Space 360 - showroom online, »

Showroom online z powodzeniem może być wykorzystany przez wystawców jako dopełnienie targów wirtualnych lub hybrydowych. Wirtualny spacer 360 po salonie wystawowym to ciekawy sposób na zapoznanie się z produktem. Klikanie w kolejne obszary i odkrywanie różnorodnych treści jest niczym gra internetowa. Projekt wirtualnego showroomu zakłada możliwość obejrzenia produktu z każdej strony, przybliżanie i oddalanie obrazu, dzięki czemu można zobaczyć, jak prezentuje się z daleka lub obejrzeć jego detale. Zalety wirtualnych showroomów:✔️ możliwość bardzo dobrej prezentacji produktów oraz niezbędnych dla klientów informacji. ✔️ większa interaktywność, ✔️ wysokiej jakości grafiki, W naszej ofercie znajdą państwo: :➔ wirtualne showroomy➔ spacery wirtualne 360➔ wirtualne stoiska ta... zobacz szczegóły wpisu »

Stoiska wystawiennicze i targowe

Stoiska wystawiennicze i targ »

Jako zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem proponujemy kompleksowy zakres usług związanych z :* projektowaniem oraz realizacją stoisk targowych i konferencyjnych, * wysp handlowych, * indywidualnych narzędzi promocyjno-marketingowych* nośników reklamy z materiałów twardych oraz miękkich. Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych i nietypowych każdorazowo dostosowanych do preferencji Klientów oraz charakteru przedsięwzięcia. Są to różnego rodzaju narzędzia promocyjno-marketingowe:• Stoiska targowe i konferencyjne• Stoiska promocyjno-sprzedażowe• Sale konferencyjne i kongresowe z wyciszeniami akustycznymi oraz multimediami✔️ Mikro placówki, punkty ekspresowe✔️ Standy, kasetony, infokioski, indywidualne rozwiązania POS✔️ stoiska targowe i konferencyjne✔️ ... zobacz szczegóły wpisu »