vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

KONCEPCJAURODY.PL - Makijaż permanentny Katowice

KONCEPCJAURODY.PL - Makijaż p »

Czym jest KONCEPCJAURODY? Koncepcja urody to ja, kosmetolog. Specjalizuję się w masażach przeciwstarzeniowych i modelujących twarz oraz ciało, makijażu permanentnym, peelingach chemicznych oraz zabiegach aparaturowych. Ostatnio poszerzyłam ofertę i mikropigmentację medyczną (m. in. pigmentacja otoczki sutka, pigmentacja włosów). Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie jako laseroterapeuta. Jestem również asystentem naukowo dydaktycznym w Zakładzie Medycyny Estetycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i wykładowcą Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Makijaż permanentny jest zabiegiem, w którym liczy się każdy szczegół. Najpiękniejsze pigmentacje są wynikiem połączenia perfekcyjnego kształtu i idealnie dobranego koloru. Moim celem jest naturalne... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesna abdominoplastyka Bydgoszcz

Nowoczesna abdominoplastyka B »

Korzystnie wyglądający i również szczupły brzuch jest współcześnie jednym z najważniejszych wyznaczników piękna. Tak aby go osiągnąć należy włożyć niemało wysiłku w sport i zdrowe odżywianie. Fachowe zabiegi plastyczne również mogą być tu pomocne, a w niektórych przypadkach - niezbędne. Plastyka brzucha dostępna w propozycji prof. Stanisława Dąbrowieckiego pozwala na rozwiązywanie wielu problemów związanych z brzuchem. Zabiegi przeznaczone są w tym także dla osób cierpiących z powodu różnych, nienaturalnych deformacji. Powstają one w szczególności wskutek ciężkich wypadków czy też chorób. Sprawiają, że brzuch przestaje wyglądać naturalnie, nabiera niestandardowych kształtów, a skóra na nim staje się pomarszczona bądź zmienia swoją barwę. Zabiegi dostępne w opisanej tu p... zobacz szczegóły wpisu »

przepiękne skarpety kolorowe

przepiękne skarpety kolorowe »

Czerń a także biel wyłącznie na uroczyste okazje. My przełamujemy stereotypy, otwieramy się na nowe trendy, zrywamy z tendencyjnością i namawiamy do radykalnych zmian w stylistyce. Nasza firma AR FASHION prezentuje Państwu nowoczesne, o niebanalnym, ciekawym oraz ciekawym wzornictwie kolorowe skarpety. Przeróżny asortyment towarów sprawi, że czy to Pani, Pan czy dziecko, polubią nasze skarpety a także chętnie będą je dźwigać. Duży asortyment barw, deseni i motywów rozweselą każdego klienta. Dzięki różnorodności fasonów, skarpety pasują do każdego obuwia a oprócz tego każdej okazji. Stworzona przez nas linia oryginalnego wzornictwa, w połączeniu z najwyższą jakością wykonanych artykułów, zapewniła nam uznanie na rynku odzieżowym. Serdecznie namawiamy do naszego sklepu in... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: