• Next-Immo

    Next-Immo

    Next-Immo poznaj nas lepiej Naszym największym atutem jest niespotykana łatwość dostępu do tysięcy ogłoszeń o nieruchomościach z różnych krajów oraz przejrzystość obsługi. Dzięki systematycznemu doborowi ogłoszeń dostarczamy tylko wysokiej jakości oferty, oszczędzamy czas Użytkow...

    Szczegóły wpisu » Promuj stronę w okienku reklamowym!

vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Dariusz Łazęcki

Dariusz Łazęcki »

Jeżeli jesteś kobietą, której zależy na zdrowiu, to nasza oferta powinna Ciebie zaciekawić. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia to miejsce, w którym pracują specjaliści w dziedzinie endokrynologii i również ginekologii. Odwiedź już obecnie naszą witrynę internetową a także sprawdź w jakim terminie może Ciebie przyjąć nasz endokrynolog. Dowiedz się o nas więcej, aby upewnić się, że to przed chwilą z naszych usług należałoby skorzystać. Poczytaj opinie na nasz temat, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, to zwyczajnie skontaktuj się z nami. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych pacjentów. Nie czekaj i również zbadaj poziom hormonów już teraz. Zachęcamy osoby, które już wiedzą, że mają problem z hormonami a także szukają dobrego endokrynologa a oprócz tego te, ... zobacz szczegóły wpisu »

znana poradnia śląska

znana poradnia śląska »

NZOZ VITA-MED jako przychodnia lekarska w Świętochłowicach istnieje od 14 lat. Przez cały} ten era służymy naszym pacjentom wieloletnim doświadczeniem. Nasi lekarze zapewniają szczegółową diagnostykę i kompleksowe medycyna w jednym miejscu. Wprowadziliśmy wizyty online, wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów. Dużą popularnością cieszą się recepty w Internecie. Nasi specjaliści oferują m. in. usg jamy brzusznej, usg płuc, usg tarczycy, czy badanie piersi i mnóstwo innych specjalistycznych badań. W przychodni Vita-Med można wykonać badanie Ekg jak również badanie Doppler-Duplex. Oferujemy konsultacje ze specjalistami w dziedzinie rehabilitacji dziecięcej. Zabiegi rehabilitacyjne odbywają się w ramach NFZ i również odpłatnie. Nasz kolektyw spełnia spełnia najwyższe standa... zobacz szczegóły wpisu »

EcoNova | elektrostymulatory

EcoNova | elektrostymulatory »

Fizjoterapia w domu? Poznaj akcesoria do elektrostymulacji od producenta ecoNova! Różnego typu elektrostymulacja to bezpieczne i proste rozwiązanie, z którego możesz korzystać w warunkach domowych. Fachowe elektrostymulatory jakością nie ustępują urządzeniom spotykanym w gabinetach rehabilitacyjnych. Elektrostymulatory za pomocą fal dźwiękowych mogą służyć jako nowa metoda fizjoterapii. Dostępne są manualne i automatyczne sprzęty. Elektrostymulacja sprawdzi się nie tylko w zdrowotnych obszarach, ale także jako masażer czy do kształtowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. W sprzedaży są również akcesoria do elektrostymulacji, m. in. etui i torby do naszych urządzeń, baterie, akumulatory, zasilacze i wiele więcej. Oferujemy pomoc w doborze sprzętu - zgłoś się już t... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: