vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

psychoterapia Gliwice

psychoterapia Gliwice »

Psychoterapia indywidualna to jedna z form oddziaływań psychologicznych. Polega na spotkaniach z psychoterapeutą celem pracy nad określonym celem. Cel pracy ustala się wspólnie na pierwszych paru spotkaniach konsultacyjnych. Psychoterapia powinna być poprzedzona diagnozą do psychoterapii. Czasami niezbędne jest włączenie farmakoterapii, czym zajmuje się już lekarz psychiatra. Skuteczność psychoterapii skojarzona jest bezpośrednia z jakością relacji terapeutycznej oraz doborem odpowiednich metod pracy. Choć według pewnych koncepcji większość i tak zależy od klienta – jego zaangażowania i motywacji. Sporo osób trafiających do psychoterapeuty posiada nierealne oczekiwania, co do efektów. Na jakimś poziomie istnieje fantazja o spotkaniach odmieniających życie, słowach, któr... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalista Ortodonta Warszawa

Specjalista Ortodonta Warszaw »

Dorota Cudziło - Specjalista Ortodonta z Warszawy. Posiadam wieloletnie doświadczenie i praktyki ortodontyczne. Moje kwalifikacje, wiedza i umiejętności sprawiają, że usługi świadczone przeze mnie są profesjonalne. Proponuję Państwu gruntowne leczenie ortodontyczne, przy zastosowaniu najnowszych technik. Leczyć można zarówno osoby młode jak i starsze. Podstawowe rodzaje aparatów używanych przy terapii to: aparaty ruchome, aparaty stałe (estetyczne lub metalowe), aparaty lingwalne (tzw. językowe, które są niewidoczne dla innych). Wstydzisz się swojego uśmiechu? Nie zwlekaj! Szkoda czasu na rozmyślanie skoro można już zacząć działać. Proste zęby to kwestia czasu i dyscypliny. Staram się zapewnić Państwu wygodę, poprzez specjalistyczny sprzęt oraz funkcjonalny, nowoczesny ... zobacz szczegóły wpisu »

klinika leczenia niepłodności Katowice

klinika leczenia niepłodności »

Jak dziś wygląda leczenie niepłodności? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, to nasi fachowcy bardzo entuzjastycznie odpowiedzą Wam na wszystkie pytania. Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności zlokalizowane jest w Katowicach zachęca do kontaktu. Tak aby udało się wyleczyć bezpłodność, potrzebna jest profesjonalna diagnostyka, która zostanie przeprowadzona przez naszych lekarzy specjalistów. W wielu przypadkach leczenie jest nieskuteczne z przyczyny na nieprawidłowo rozpoznane uszkodzenia mechaniczne. W następstwie tego tak dobrze przykładamy się do przeprowadzenia odpowiednich badań, za sprawą czego będziemy mogli zaproponować Wam najlepsze metody leczenia. Z naszych usług korzystają lecz i mieszkańcy Katowic, ale także niemało innych par. Nasze centrum cieszy si... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: