vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

gabinet kosmetyczny

gabinet kosmetyczny »

Gabinet kosmetyczny odwiedza coraz więcej kobiet, ale także, co ciekawe, mężczyzn. Coraz więcej osób docenia zabiegi upiększające, ponieważ jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej świadomym, a nasz poziom życia rośnie. Nie jest tajemnicą, że wygląd dużo mówi o człowieku, zadbaj więc o wygląd cery, ciała, włosów i paznokci. Centrum piękna i relaksu oferuje swoim klientom bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym poprawią Państwo swój wygląd oraz pozbędą się kłopotliwych, i niejednokrotnie wstydliwych problemów. Gwarantujemy profesjonalizm naszej kadry, która regularnie szkoli się z nowych metod zabiegowych oraz rozszerza swoją wiedzę merytoryczną z dziedziny kosmetologii. Ponadto każdy nasz pracownik jest doświadczony i odpowiednio przeszkolony. Usługi kosmety... zobacz szczegóły wpisu »

psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog katowice

psycholog-psychoterapia.slask »

W małżeństwach, w których są problemy potrzebna jest profesjonalna terapia małżeńska Katowice dostosowana do ich problemy. Nawet małżeństwa, w których doszło do zdrady można jeszcze uratować, ale trzeba się zgłosić do gabinetu gdzie psychoterapeuta będzie w stanie dostosować swoją wiedzę i doświadczenie do naszych potrzeb. Walka o małżeństwo jest bardzo ważne i nie można się poddawać. Walka do samego końca przynosi zawsze efekty. ... zobacz szczegóły wpisu »

Protezy kończyn dolnych - www.ortopes.pl

Protezy kończyn dolnych - www »

Oferta firmy Orto-Pes obejmuje przede wszystkim trzy obszary działalności - protetykę, ortotykę oraz podologię. Najczęściej jednak w pracowni protetyczno-ortopedycznej wykonywane są protezy kończyn - zarówno górnych, jak i dolnych. Przygotowanie nogi (ręki) do zaprotezowania obejmuje szereg istotnych czynności. Podstawą jest rozmowa z pacjentem, oględziny kikuta oraz badanie stopnia wygojenia rany. Pierwsza wizyta w gabinecie u przygotowanych pacjentów obejmuje pobranie miary na protezę oraz wykonanie odlewy gipsowego. Protezy dostępne są w różnych pułapach cenowych. Udzielamy informacji o możliwości otrzymania wsparcia finansowego na zakup protezy. Zapraszamy na strone www. ortopes. pl oraz zapoznanie się ze szczegółami. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w naszej si... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: