vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Protezy kończyn dolnych - www.ortopes.pl

Protezy kończyn dolnych - www »

Oferta firmy Orto-Pes obejmuje przede wszystkim trzy obszary działalności - protetykę, ortotykę oraz podologię. Najczęściej jednak w pracowni protetyczno-ortopedycznej wykonywane są protezy kończyn - zarówno górnych, jak i dolnych. Przygotowanie nogi (ręki) do zaprotezowania obejmuje szereg istotnych czynności. Podstawą jest rozmowa z pacjentem, oględziny kikuta oraz badanie stopnia wygojenia rany. Pierwsza wizyta w gabinecie u przygotowanych pacjentów obejmuje pobranie miary na protezę oraz wykonanie odlewy gipsowego. Protezy dostępne są w różnych pułapach cenowych. Udzielamy informacji o możliwości otrzymania wsparcia finansowego na zakup protezy. Zapraszamy na strone www. ortopes. pl oraz zapoznanie się ze szczegółami. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w naszej si... zobacz szczegóły wpisu »

środki na potencję

środki na potencję »

Chcesz odzyskać komfort i satysfakcję na nowo? Dajemy Ci szeroki wybór środków, które Ci w tym pomogą. Są to produkty, dzięki którym rozwiążesz problem z erekcją i z dyskomfortem podczas aktywności seksualnej. Znów zaczniesz czerpać z niej przyjemność. Nie tylko Ty, ale również i Twoja partnerka. Szeroka oferta pozwoli dobrać Ci produkty na potencję w sam raz do Twoich potrzeb. Przy każdym znajdziesz opis i odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące produktu - informacje o składzie, o procesie działania i o tym w jaki sposób należy przyjmować dany środek. Nasza pomoc skierowana do Ciebie to nie tylko oferta środków na potencję, bo na naszej stronie dodatkowo znajdziesz także różnorodne artykuły poświęcone tematyce zaburzeń erekcji i impotencji... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Okulistyczne dr Fuchs

Centrum Okulistyczne dr Fuchs »

Centrum Okulistyczne dr Fuchs to nowoczesny ośrodek medyczny prowadzący pełną diagnostykę i terapię schorzeń narządu wzroku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i leczenia pacjentów. Przeprowadzamy ambulatoryjne zabiegi operacyjne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. ... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: