vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Lekarze

Blask Uśmiechu

Blask Uśmiechu »

Gabinet dentystyczny prowadzony jest od wielu lat. Przez ten czas zmierzamy do wzrostu komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasz zespół nieustająco podnosi doświadczenie przez szkolenia, sympozja, kursy. Wiemy, że zwiększanie naszej wiedzy jest konieczne do prawidłowej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Zespół tworzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przybyć do nas dz... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesna abdominoplastyka Bydgoszcz

Nowoczesna abdominoplastyka B »

Korzystnie wyglądający i również szczupły brzuch jest współcześnie jednym z najważniejszych wyznaczników piękna. Tak aby go osiągnąć należy włożyć niemało wysiłku w sport i zdrowe odżywianie. Fachowe zabiegi plastyczne również mogą być tu pomocne, a w niektórych przypadkach - niezbędne. Plastyka brzucha dostępna w propozycji prof. Stanisława Dąbrowieckiego pozwala na rozwiązywanie wielu problemów związanych z brzuchem. Zabiegi przeznaczone są w tym także dla osób cierpiących z powodu różnych, nienaturalnych deformacji. Powstają one w szczególności wskutek ciężkich wypadków czy też chorób. Sprawiają, że brzuch przestaje wyglądać naturalnie, nabiera niestandardowych kształtów, a skóra na nim staje się pomarszczona bądź zmienia swoją barwę. Zabiegi dostępne w opisanej tu p... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie Kanałowe Wrocław

Leczenie Kanałowe Wrocław »

U nas jest spokojna atmosfera, przy dźwiękach relaksującej muzyki wszystkie leczenia przeprowadzamy całkowicie bezboleśnie. Nasze gabinety proponują różne: Protetyka, Protezy, Chirurg Stomatolog, Dentysta i Ortodonta. Zapraszamy gorąco na naszą witrynę Gabinetu dentystycznego MARGO Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu. Witryna nasza jest pełna informacji w zakresie proponowanych przez nasze gabinety zabiegów medycznych od okresowych badań uzębienia począwszy, na wszczepianiu implantów zębowych, czy nawet leczenie kanałowe pod mikroskopem kończąc. Kliniką stomatologiczną kieruje doświadczona Chirurg Stomatolog Wrocław. Posługujemy się również językami obcymi. Zapraszamy gorąco. ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Lekarze - nowa strona:

Podaj adres: