vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Medycyna

joga Sopot

joga Sopot »

Redukcja stresu - Marta Znaniecka Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - nauczycielka MBSR Mindfulness Based Stress Reduction. Oferta dla osób indywidualnych - 8tyg. program, redukcja stresu oparta na uważności. Warsztaty rozwojowe i antystresowe dla grup. Medytacja mindfulness, warsztaty antystresowe, radzenie sobie ze stresem, walka ze stresem, depresja, joga, Samopomoc. Program Redukcji Stresu (MBSR) stworzył Jon Kabat-Zinn który definiuje uważność jako szczególny rodzaj uwagi. ... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Dom Opieki Społecznej w Kielcach

Prywatny Dom Opieki Społeczne »

Prywatny Dom Opieki Aktywni Zawsze w Kielcach mieści się przy ul. Peryferyjnej 15, obok kampusu Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego. Do dyspozycji pensjonariuszy są pokoje w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (w tym również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich). Dom spokojnej starości ma ofertę kompleksową: proponujemy dodatkowe zajęcia, wykłady, wycieczki jak również opiekę medyczną i rehabilitację. ... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie tlenem

Leczenie tlenem »

Leczenie tlenem staje się coraz popularniejsza w Polsce. Trzeba nadmienić, że w państwach za zachodnią granicą i na całym świecie jest znana oraz wykorzystywana od kilkunastu lat. Komora Gamowa została stworzona na potrzeby wojska, w celu przygotowania żołnierzy z plutonów specjalnych: piechoty wysokogórskiej i spadochroniarzy. Jednak zyskała zastosowanie również w medycynie. Podwyższone ciśnienie pomaga w leczeniu wielu chorób i schorzeń, takich jak na przykład: leczenie udaru mózgu lub wspomaganie odchudzania. W komorze hiperbarycznej poddani jesteśmy działaniu wysokiemu ciśnieniu i inhalacji zwiększoną dawką tlenu niż w standardowych warunkach, co wpływa bardzo zdrowotnie na nasz organizm pod wieloma aspektami. Aby odnaleźć naszą stronę, wystarczy wpisać w google pon... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 56

Medycyna - nowa strona:

Podaj adres: