vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Protezy kończyn dolnych - www.ortopes.pl

Protezy kończyn dolnych - www.ortopes.pl PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Oferta firmy Orto-Pes obejmuje przede wszystkim trzy obszary działalności - protetykę, ortotykę oraz podologię. Najczęściej jednak w pracowni protetyczno-ortopedycznej wykonywane są protezy kończyn - zarówno górnych, jak i dolnych. Przygotowanie nogi (ręki) do zaprotezowania obejmuje szereg istotnych czynności. Podstawą jest rozmowa z pacjentem, oględziny kikuta oraz badanie stopnia wygojenia rany. Pierwsza wizyta w gabinecie u przygotowanych pacjentów obejmuje pobranie miary na protezę oraz wykonanie odlewy gipsowego. Protezy dostępne są w różnych pułapach cenowych. Udzielamy informacji o możliwości otrzymania wsparcia finansowego na zakup protezy. Zapraszamy na strone www. ortopes. pl oraz zapoznanie się ze szczegółami. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w naszej siedzibie we Wrocławiu, przy ulicy Grabiszyńskiej 241H.

Oceń ten wpis

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Objawy ciąży

Objawy ciąży »

Jeżeli szukasz informacji o najbardziej charakterystycznych objawach ciąży to strona internetowa objawyciazy.eu jest miejscem, na które koniecznie powinnaś zajrzeć. Tutaj nie tylko znajdziesz opis poszczególnych objawów ciąży, ale także przeczytasz kilka artykułów związanych z ciążą i poruszających jej ważne aspekty. Jeżeli więc masz wątpliwości czy występują u Ciebie objawy ciążowe, to dzięki informacjom na naszej stronie będziesz mogła zweryfikować czy rzeczywiście spodziewasz się dziecka czy to fałszywy alarm.... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół Aspergera - kompendium wiedzy

Zespół Aspergera - kompendium »

Tematyka naszego serwisu opiera się w dużej mierze o chorobę, którą jest zespół aspergera. Ludzie, którzy nigdy wcześniej się z nią nie zetknęli muszą wiedzieć, iż jest to lżejsza odmiana autyzmu. Osoba nią dotknięta wykazuje szereg różnorodnych objawów, po których łatwo jest ją zdiagnozować. Naukowcy jak dotąd nie przedstawili jednoznacznej przyczyny jej powstawania. Tu wymienianie są różne czynniki. Jednakże warto jest je poznać, gdyż z pewnością nikt nie chce znaleźć się w grupie ryzyka. Na pewno wiele interesujących artykułów dokładnie opisujących zagadnienia związane z tą dolegliwością rzucą lepsze światło na nią.... zobacz szczegóły wpisu »

joga Sopot

joga Sopot »

Redukcja stresu - Marta Znaniecka Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - nauczycielka MBSR Mindfulness Based Stress Reduction. Oferta dla osób indywidualnych - 8tyg. program, redukcja stresu oparta na uważności. Warsztaty rozwojowe i antystresowe dla grup. Medytacja mindfulness, warsztaty antystresowe, radzenie sobie ze stresem, walka ze stresem, depresja, joga, Samopomoc. Program Redukcji Stresu (MBSR) stworzył Jon Kabat-Zinn który definiuje uważność jako szczególny rodzaj uwagi. ... zobacz szczegóły wpisu »